KIRJASTOAUTO HILIPAN AIKATAULU

SYKSY 2018

MAANANTAI PARITON VIIKKO

1B KOLI

(käyntipäivät 19.11. ja poikkeuksellisesti 3.12., koska 17.12. on peruttu koulutuksen vuoksi)

11.15- 12.25 Aapiskukontie 11, Kolin koulu
12.30- 12.40 Kolintie 94, SALE Koli
13.00- 13.15 Kortelahti 2
13.35- 13.45 Hattusaari 16 
14.50- 15.00 Niinilahdentie 100
15.15- 15.35 Lahnalammentie 30
15.40- 15.50 Lahnalammentie 20
16.00- 16.15 Kolintie 94, SALE Koli

TIISTAI PARITON VIIKKO
2A PÄIVÄKOTIREITTI

08.15- 09.15 Jokikatu 1, Partalanmäen päiväkoti
09.20- 09.40 Harjukuja 19, Partalanmäen leikkikenttä
09.45- 10.00 Kalevankatu 36, Tiitiäiset
10.20- 11.00 Oravatie 1 (rakennus 2), Päiväkoti Orava

2B VUONISJÄRVI – VUONISLAHTI

14.20- 14.30 Vehkalampi 10
15.30- 15.45 Lehtolantie 79
15.50- 16.05 Läpikäytäväntie, Kelvänjärvi th.
16.10- 16.20 Läpikäytäväntie 43
16.25- 16.40 Läpikäytäväntie 8
16.50- 17.10 Vuonislahdentie 181, Kylätoimintakeskus Kukko
17.25- 17.40 Tiensuuntie 96
18.00- 18.25 Oravatie 1


KESKIVIIKKO PARITON VIIKKO

3A KOULUREITTI

08.00- 10.30 Rantalantie 4, Rantalan koulu


3B SILTAVAARA – VIEKI

12.30- 13.00 Närhitie 3, Lieksakoti
13.15- 13.25 Yläviekintie 83
13.30- 13.40 Yläviekintie 125
14.15- 14.25 Yläviekintie 199
14.35- 14.45 Kannelkoskentie 10, Viekin kirkko
14.55 -15.05 Savipuro 2
15.30- 15.45 Egyptinkorventie 29
15.50- 16.05 Egyptinkorventie 63
16.15- 16.25 Kuohatintie 47
16.30- 16.45 Kuohatintie 32
17.00- 17.15 Kannelkoskentie 32
17.30- 17.45 Viekijärventie 10, Sinisalmen kauppa

 

TORSTAI PARITON VIIKKO

4A KOULUREITTI

08.00- 09.30 Reposärkäntie 21, Jamalin koulu
09.50- 10.10 Kylänlahdentie 81, Kylänlahden ryhmäperhepäivähoito


4B PANKAKOSKI-RUUNAA-HATTUVAARA

12.00- 12.30 Pankakoskentie 3
12.35- 12.45 Petronkatu 1
13.05- 13.15 Ruunaantie 124
13.20- 13.30 Ruunaantie 107
14.00- 14.10 Hattuvaarantie, Pentujärvi th.
14.20- 14.30 Hattuvaarantie 277, Hatun pirtti
14.55- 15.10 Loma-Kitsi, Kitsintie 86 A
16.15- 16.25 Hattuvaarantie 281
16.35- 16.45 Ritovaarantie 18
16.50- 17.00 Hattuvaarantie 250
17.30- 18.15 Pankakoskentie 3

 

PERJANTAI PARITON VIIKKO

5A KOULUREITTI

08.15- 09.30 Kylätie 4, Vuoniskylien koulu ja ryhmäperhepäivähoito


5B EMO – JAAKONVAARA

12.30- 12.40 Emontie 60
13.30- 13.45 Sokojärventie 57
14.15- 14.30 Höntönvaarantie 70
14.40- 14.50 Jaakonvaarantie 231
14.50- 15.00 Jaakonvaarantie 243
15.15- 15.30 Särkivaarantie 27
16.15- 16.30 Jaakonvaarantie 30
17.10- 17.25 Koiravaarantie 49
17.50- 18.05 Koivulantie 1, rivitalot

 

MAANANTAI PARILLINEN VIIKKO

6B RUOSMA – NURMIJÄRVI

12.30- 12.40 Suotie 18, leikkikenttä
12.45- 13.00 Harjupellontie 5, rivitalot
13.30- 13.45 Saarivaarantie 48, Kirsikoti
14.20- 14.40 Nurmijärventie 154, Kahvila Annukka
15.00- 15.20 Rastinjärventie 225
15.35- 15.50 Tolkeentie 39
16.00- 16.15 Tolkeentie 2
16.25- 16.40 Rastinjärventie 264
16.50- 17.00 Rastinjärventie 166
17.15- 17.30 Viitakoski 33
17.50- 18.10 Nurmijärventie, Löpöntie th.

 

TIISTAI PARILLINEN VIIKKO

7B KELVÄ – VUONISLAHTI

12.20- 12.30 Sarkkilantie 29
12.40- 13.00 Sarkkilantie 58
13.10- 13.20 Sarkkilantie 95
13.45- 14.00 Siikaniemi 16
14.05- 14.20 Vuonislahdentie, Lapalientie th.
15.10- 15.30 Pykäläkorpi 15
15.50- 16.05 Museotie 292
16.10- 16.20 Kelväntie 282
16.50- 17.10 Vuonislahdentie 181, Kylätoimintakeskus Kukko
17.10- 17.20 Vuonislahdentie 165
17.50- 18.15 Oravatie 1


KESKIVIIKKO PARILLINEN VIIKKO

8B MÄTÄSVAARA - VIEKI

12.15- 12.30 Syvälahti 11
12.40- 13.00 Syvälahti 29
13.05- 13.15 Syvälahti 6
13.30- 13.45 Vaaraniementie 69
14.30- 14.45 Varpasentie, Linnava th.
15.00- 15.10 Varisvaarantie 20
15.15- 15.35 Varisvaarantie 37C
15.45- 15.55 Varpasentie 212B
16.00- 16.10 Sertinvaara 12
16.15- 16.25 Sertinvaara 19
17.20- 17.35 Nurmeksentie 174
17.50- 18.05 Sahatie, Vuoritie ja Keskitie th.

 

TORSTAI PARILLINEN VIIKKO

9B PANKAKOSKI-VIENSUU-PANKAKOSKI

12.00- 12.30 Pankakoskentie 3
13.10- 13.25 Kylänlahdentie 81, Lieksan kristillinen opisto
13.40- 13.50 Viensuuntie 7
14.10- 14.30 Viensuuntie, Kuivasalmentie th.
14.45- 15.00 Joensuunniemi 21
15.30- 15.45 Kantelelahdentie 17
16.00- 16.15 Murtoranta 12
16.15- 16.25 Murtoranta 8
16.30- 16.55 Kylänlahdentie, Kantelelahdentie th.
17.30- 18.15 Pankakoskentie 3
18.20- 18.35 Hattuvaarantie, Tuomikoskentie th.


PERJANTAI PARILLINEN VIIKKO

10B SAVOLANVAARA

12.20- 12.35 Niitty-Jamalintie 6
12.45- 12.55 Niitty-Jamalintie 47
13.25- 13.40 Nurmeksentie 209
14.05- 14.20 Viekijärventie, Jongunjoentie th.
15.00- 15.15 Uudenkyläntie, Jokelan th.
15.20- 15.35 Savolanvaarantie 17
16.25- 16.40 Tervakankaantie 46
16.45- 17.00 Yläviekintie 56
17.05- 17.15 Yläviekintie 40

Päivitetty 19.11.2018